Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...
  • Index
  •  » Tawerna
  •  » Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

#1 2009-03-19 13:42:14

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Witam. Zapewne dotarłeś tu drogi przybyszu dzięki informacjom ze szlaku, jak mniemam mogłeś też poznać kogoś z naszego bractwa....a zatem pogadajmy...

Offline

 

#2 2009-04-07 13:37:39

scoia'thael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 52

Re: Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Dzień dobry. Za bardzo nie wiem jak przemieszczać się po waszym forum, chciałbym się przedstawić, więc uznałem ten temat za odpowiedni.

No to zaczynam: jestem własicielem postaci Scoia'thael - nazwę zapożyczyłem z opowiadań o Białym Wilki z twórczości Andrzeja Sapkowskiego którego jestem fanem. Nie chwaląc się przeczytałem wszystkie kroniki oWiedźminie Geralcie jak również obejrzałęm ekranizacje (szkoda że nieudolne) tychże opowiadań oraz zakupiłem grę Witcher.
Profesją jaką wubrałęm jest Demonolog. Dlaczego? Ponieważ od zawsze fascynowała mnie magia, potęga zaklęć oraz walka bez udziału siły fizycznej - ja nazywam to czystą walką, nie trzeba sobie brudzić rąk.

Dość o postaci teraz czas o mnie. Na imię mam Wojciech jeśli to ma coś do rzeczy, pochodzę z Opatówka (miejscowość pod Kaliszem w Wielkopolsce). Gami w odtwarzanie ról interesowałem się od bardzo dawna jeszcze zanim posiadałem komputer. Wraz ze znajomymi lubiliśmy grywać w gry "papierowe" Dungeons & Dragons (napewno słyszeliście coś na ten temat) Potem gdy weszła era komputerów i grywalnych produkcji na platwormę PC odsąpiliśmy od stołu na rzecz interaktywnej rozgrywki. Neverwinter Nights pochłonął wiele godzin mojego życia gdyż jest wzorowany na wyżej wymienionej grze planszowej. Potem były inne gry RPG Star Wars : KotOR, Gotchic, jak również cRPG Sacred. W późniejszym czasie ujrzałem u mojego przyjaciela grę Metin 2, który tak mnie wciągnął od samego przyglądania się że postanowiłem podłączyć sobie internet. W Metin 2 gram do tej pory, ponieważ jest to mój pierwszy MMORPG i teraz praktycznie każdą grę porównuję do wspomnianego tytułu - niestety nic nie może się równać z grywalnością Metinka . Jest jednak wyjątek. Age of Conan: olśniewająca grafika, niespotykany w żadnym MMORPG system walki, klimat czasów barbarzyńskich, oprawa audio, mnogość zadań no i po polsku . Poprzednio byłem czlonkiem gildii Espada - wszystko zapowiadało się bardzo dobrze, rozwój gildii stał na wysokim poziomie, niestety Szef zamierza przenieść się na server pvp a mnie szkoda czasu na budowę postaci od nowa, dlatego zostaję na obecnym serverze.
Gry RPG to mój ulubiony gatunek i jedyny w jaki potrafię dobrze grać. Uwielbiam wcielać się w rolę bohaterów za pośrednictwek których mogę przerzywać fascynujące przygody jakich nie przeżyję w naszym ubogim rzeczywistym świecie. Lubię ciekawą fabułę, która pozwala zagłębić się w niej ponownie, a także interesujące zadania, które można rozwiązać na wiele sposobów. Wracając do D&D - lubiłem w to grać, ponieważ ta gra była tak rzeczywista sama w sobie, że czułem się jakbym ja naprawdę zwiedzał lochy, rozmawiał z bohaterami, natomiast mistrz gry miał wiele asów w rękawie, dzieki czemu jeszcze ciekawiej spędzało się czas.

Z charakteru jestem baaaardzo nerwowy i wybuchowy, jeśli jednak wszystko idzie po mojej myśli to nei trzeba sie martwić. Lubię pożartować, pośmiać się z dobrego dowcipu, jestem raczej pezpośredni, czyli wprost mówię co mi nie pasuje, nie ma sensu dusić się z czymś co mi nie odpowiada.

Co do gry? JEstem dość rzadko, z racji obowiązków w życiu realnym, ale staram się jak najczęściej w miarę możliwości wcielać sie w moją postać.

To chyba na tyle. Teraz musimy się zobaczyć w grze jeszcze. Tylko powiedzcie w jakie dni najczęściej jesteście obecni, żebyśmy mogli konwersować troszkę?

Offline

 

#3 2009-04-07 19:21:01

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Z twojego tekstu wynika że wiele nas łączy...

Zacznę może od terminów naszych gier, ustalamy to sobie w tym topicu
http://www.aoc.pun.pl/viewtopic.php?id=25

Jak na razie głównym dniem naszych spotkań jest piątek, raz w tygodniu i zapewne to się nie zmieni.
Część z nas gra też w inne dni ale to już loteria, głównie wieczory (po pracy)

Bractwo wywodzi się z Wrocławia i jesteśmy starymi wyjadaczami "papierkowego" RPG. D&D znamy bardzo dobrze ale jeszcze lepiej Warhammera któremu oddaliśmy swe dusze. Też jesteśmy fanami prozy Sapkowskiego To że jesteś rzadko w grze nam nie przeszkadza, kampania którą planujemy wprowadzić będzie dość elastyczna i nie będzie wymagała lvl czy częstego przebywania w grze. Część historii będziemy odgrywać na forum.

Jeszcze ci napiszę może o moim podejściu do gry. Stworzyłem sobie dwie postacie. Klerykusem gram rzadko gdyż jest to postać bardzo mocno nastawiona na RPG i naszą kampanię, nie nabijam nim lvl i większość czasu tą postacią gadam druga postać to Olbrzym nastawiona grę solową kiedy nie ma nikogo z Bractwa Trzech Słońc, na questy, rajdy, misje grupowe i wszystko to co daje nam AOC ogólnie do rozwałki. Też oczywiście jeśli tylko nadarzy się okazja to z chęcią pogadam ale to się zdarza rzadko...

Offline

 

#4 2009-04-07 21:46:06

Morpurgo

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 55

Re: Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Witaj scoia'thael - niechwaląc sie nowy towarzysz wcześniej zrobił wywiad ze mną , jak widzę wszelkie wątpliwości związane z  tym czy bedziesz pasował do 3Słońc gasną po Twych pierwszych słowach.

Swoja drogą, przyznać sie kto wczoraj szeptał do Morpurgo?

Offline

 

#5 2009-04-07 22:36:50

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Bractwo to nie tylko przyjemność ale i wyzwanie. Tylko mi nie mów ze Mortus cię nawiedził?! haha to stary lis dobrze...gra o dusze rozpoczęta. Bractwo Morpurgo ma kilka tajemnic i sami musimy je poznać. To co nas nie zniszczy napewno nas wzmocni. Bądź czujny ale tego chyba nie muszę ci mówić. Jutro spotkam się z Mortusem i to co się wydarzy napewno was nie ominie.

Scoia'thael- możesz być pewnym, że słowo "wiewórka" jest nam wszystkim znane . Cieszę się, że miałeś styczność z RPG.  To co tu robimy wynika z fascynacji swiatem Conana. Nie jesteśmy omnibusami ale osobami, które chcą więcej... Więcej niż oferuje serwer. Chcemy tworzyć ten świat i go rozbudowywać nie tyko dla Bractwa ale i dla wszystkich, którzy chcą dośwadczyć tego co opisałeś "czułem się jak bym tam był" Jeśli twoja cierpliwość i chęci są wystarczające to poznasz każdego z nas nie wyłączając Morpurgo. Ważne jest abyś przyjmując nasz medalion stał się świadom kogo i co reprezentujesz.  Scoia'thael daj znać jeśli Mortus cię zaczepi. Pytaj i słuchaj a potem przyjdzie czas na działanie.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#6 2009-04-08 08:32:49

scoia'thael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 52

Re: Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Wspaniałe słowa rzeczecie, dzięki Wam mam jeszcze większą ochotę zagłębić się w świat Conana i przeżywać stworzone przez nas samych przygody, odtwarzać swą rolę w rzeczywisty sposób tak jakby miało to miejsce poza monitorem komputera, czyli bez ułatwień biorąc pod uwagę ukształtowania terenu, odległość do przebycia utratę zdrowia i wiele askeptów mających wpływ na przygodę.

W takim razie spotkajmy się w tym jakże rzeczywistym wirtualnym świecie.

Offline

 
  • Index
  •  » Tawerna
  •  » Komnata gościnna dla nowoprzybyłych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław