Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#21 2009-03-25 10:01:07

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

zanim poleci to daj znać, nie chcę być zaskoczony że mamy gości na forum. Ustalmy że pojawiamy się w sobote czy w inny konkretny dzień i tyle - trzeba dodać nazwę bratwa do Avatara na oficjalnym forum keidy się już objawimy.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#22 2009-03-25 10:35:27

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Jasne ze dam znać. Ja bym widzial wrzucić to dziś wieczorem lub jutro, czyli w czwartek. Skoro w weekend coś tam pogramy, to dobrze wrzucic własnie tak z 2 dni przed weekendem. Jezlie ktos zwróci uwage to bedzie mozna juz w weekend cos pograc ne serek z tymi ewentualnymi osobami.
To co? Jak waszze opinie? Dziś, jutro, jeszcze kiedy indziej?


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#23 2009-03-25 11:24:03

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Zastanawiam się czy dodać coś na temat gry interaktywnej ale chyba zostawimy to na osobny dział zasad- tylko do tej zabawy. Musimy poblokować wenętrzne sprawy bractwa. Może być jutro.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#24 2009-03-26 14:18:25

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

a zatem ... wrzucamy dzisiaj !?


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#25 2009-03-26 15:01:53

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

może być dziś choć ja nie gotowy jestem jeszcze oraz średnio przekonany o natychmiastowym ataku na forum ale ok.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#26 2009-03-26 17:47:22

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Mimo wszystko moim zdaniem musimy lekko rozdzielać naszą KAMPANIE fabularną od Rekrutacji. Oczywiscie KAMPANIA bezie wazna, bezie tłem fabularnym wielu poczynań, ale czy każdy gracz chcący być w Bractwie MUSI być swietnie zorientowany i zaangażowany w KAMPANIE - bo moim zdaniem nie. Przedewszystkim mamy zebrac wokól siebie fajnych ludzi, prawda? Powody ich bycia z nami moga byc rózne. Więc fabula fabuła a rekrutacja i poznawanie ludzi swoja droga - ja wiem, to się bedzie przenikać ale nie chciałbym aby udział w naszej KAMPANII stał się warunkiem bycia w Bractwie - mysle że tu zgadzamy się wszyscy.

W związku z tym .... mozna juz się przedstawić ludziom a kampania ruszy wkrótce. gdy spotkamy sie w weekend to ustalimy pewna juz fabularną, konkretną otoczkę ... no..wiadomo..

Dlatego jestem za wrzuceniem "Wstepniaka"


P.S: Osobiście mam obawy czy to wszysyko się uda. Nie martwie sie czy sie spodoba to ludziom bo jestem przekonany ze tak. MArtwie sie o żywotnosc naszego Bractwa, czyli o nasża aktywność! Ludzie chca grać, a jak do tej pory to ja gram w weekendy i Arek tak samo.
Uwazam, ze jest jedyny ratunek na najblizszy czas - znalezc kilka osob, które wprowadzą życie tez tutaj na forum i na serwerze gry. Gdy juz bedzie kilka wkreconych osób to mysle ze zacznie sie cos dziać. Problemem może być tylko start i to jest moją obawą. No ale spróbowac trzeba...zabrneliśmy już daleko!


Wrzucac? Czy jeszcze jakieś argumenty sa?


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#27 2009-03-26 18:13:20

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

No coż, grę którą my chcemy prowadzić należy rozważyć pod kątem dla kogo jest skierowana, raczej są to starsze osoby. Przeważnie takie osoby pracują i nie dysponują czasem. Też pewnie będą grać tylko parę razy w tygodniu i nie koniecznie za każdym razem będą chcieli odgrywać RPG, część pewnie będzie miała ochotę pójść grupówką na rajd i ponawalać z godzinkę. Więc co do żywotności to zależy, jeśli ktoś z nas parę razy zajrzy na forum w tygodniu to będzie extra wynik.

Odnośnie fabuły ---> wczoraj was tym męczyłem. Żeby to wszystko się trzymało kupy to musimy odpuścić chyba sobie poznawanie fabuły z Qetu, nie ma na to czasu. Potrzebujemy zbudować szkielet kampanii do którego będziemy mogli we trojkę mieć dostęp i możliwość wprowadzania modyfikacji w zależności od nowych sytuacji jakie wprowadzą gracze. Tyle.....a jak wy to widzicie ?

Offline

 

#28 2009-03-26 18:20:44

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Ja zaglądam codziennie po 5 razy. Dodatkowo częśc zabawy bedzie sie toczyc na forum co pozwala na przykład i, bedac w pracy, poza domem, prowadzić gre i sie bawić w jakis sposób


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#29 2009-03-26 20:14:10

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Między innnymi wymyśliłem to w taki sposób aby dało się bawić bez konieczności gry w AoC, więc luz.

Potwierdzam Ciechu że przynajmniej ja to widzę tak, że to co robię jest skierowane do ludzi, którzy grają kiedy mogą i nie mają zbytnio czasu  siedzieć często gęsto w AoC. Mi się nie spieszy i nie mam tyle czasu aby cały czas siedzieć przy grze. Nie ma co się przejmować brakiem czasu. Narazie myślę mamy go tyle ile porzeba. Dopóki nie przygotuję tego co planuję i tak nie ruszymy. Nie zaczne robić czegoś co nie będzie takie jak sobie zaplanowałem a nie będę robił lipy. Niestety są opóźnienia i tak będzie dopóki nie złapię rytmu pracy. Muszę was użyć na początek  jak graczy bo chcę przetestować pomysły. Jak będziecie już wiedzieć o co chodzi to dupa z tego wyjdzie. Nie będziemy mieli tu tony chętnych jeśli wogóle więc jak uważacie że juz chcecie być po drugiej stronie to ok ale pozbywamy się pewnego rodzaju wewnętrznej zabawy. - na co nie ma czasu Ciechu bo nie rozumiem a mamy jakiś deadline? idziemy wolno i głównie przezemnie ale nic na to nie poradzę. Nasze bractwo to jedno a nasz projekt nowej zabawy dla wszystkich chętnych to drugie- narazie założyliśmy że może złapiemy paru ciekawych gości do gry i rpg i gitara. Ja przedwszyskim patrzę na was jako ludzi którym chcę zapewnić zabawę a potem tym którzy też postanowią zobaczyć że można więcej.
Spokojnie, pograjmy...


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#30 2009-03-26 21:52:32

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

No dobra, masz rację, prę do przodu jak koń pociągowy ale to wynika z chęci grania i poznawania ludzi na sieci a tych sporo więc mnie to kręci.......Ja wrzucam na luz, poznałem w sumie 6 osób które z chęcią zagrają kampanię. Asaj który odgrywa Stygijkę zagubioną na rubieżach Cymmerii, Redgar który jest dowódcą Sanktuarium, Vadim i jego kompan którzy podróżują w jakimś dziwnym i nieokreślonym celu ale bardzo ciekawie gadają i żyją warhammerem, Saska i Tsurike (mogę przekręcać jej nicka) które zawsze też nie odłącznie podróżują razem szukając zwady gram z nimi w ciągu tygodnia i poznałem ich na tyle że można uznać ich za dobry materiał na kampanię. Na klan niespecjalnie bo mają już swoje i są dość długo w nich więc na pewno nie przerzucą się na nasz,ale grać czemu nie, z chęcią....

Potrzebujemy też narybku, ludzi nowych i grających w RPG tak po prostu do klanu, by nasze forum ożyło...
Dobrze że Cooba umieszcza reklamę na różnych forach, może to pomoże

Offline

 

#31 2009-03-26 22:30:18

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Spoko Ciechu cieszę się że już kogoś tam wyłapałeś pamiętajmy ważna jest jakość tego co robimy  a nie szybkość rozwoju. Czym wyższa jakość tego co zrobimy tym większy szacunek. Ludzie się znajdą


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#32 2009-03-27 00:04:14

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Spokos, zobaczymy co czas przyniesie. Jeżeli z Bratwa wyjdzie dupsko to je zarzucimy i najwyzej sie do kogos przystanie ... ale bdziemy mieli tez swoje pomysły, jak na przykład obecna kampania. Może jednak sie uda zebrac gromadke ludzi, którzy beda grac pod naszym szyldem.
Co do ludzi z zewnątrz zaintrygowanych gra fabularna - naszą kampanią...pewnie jakies tam gorno bedzie mogło ale raczej nie za dużo chociaz tutaj to Arek musi sie wypowiedziec. W tym co obejmuje moj umysł nie widze jakos więcej niż dwie dziesiątki osób (mam na mysi tylko Kampanie, nie Bractwo jako takie).


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#33 2009-03-27 07:28:57

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Ja coś myślę że poziom tego co napisałeś mocno przekracza wymagania i poziom 95% graczy w AoC więc ludzi to my raczej nie uświadczymy


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#34 2009-03-27 08:28:30

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Dajmy sobie 2 tygodnie testowe i się okaże. Jeżeli przez 2 tygodnie zgosi się jedna czy dwie osoby to znaczy ze dupsko z tego będzie - mam na myśli zgłoszenia do Bractwa bo do gry fabularnej to na pewno sie pare osób znajdzie.


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#35 2009-03-27 09:31:13

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

myślę ze nawet dwóch nie będzie ale się okaże. Obym sie mylił... ale widzę poziom forum.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#36 2009-03-27 11:05:33

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

eee..no taki pesymista to ze mnie nie jest...mysle ze tak do 3 osób mamy spokojnie szanse jeszcze zgromadzic
Nie ma co spekulować ... jak nie pójdzie to wejdziemy w jakąs gildie, wykończymy przywódców i bedziemy rządzić ... uhahaha !!!


Dodane 28.03.09 0:03
P.S: Nooo...walą drzwiami i oknami !
A tak w ogóle to mieliśmy coś dzisiaj pograc a tu dupa. Zostałem sam na placu boju i zaś znopwu pogram za tydzień...

Ostatnio edytowany przez Cooba (2009-03-27 23:59:05)


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#37 2009-03-28 11:24:10

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Oooo pan Detmeris był wczoraj na serwerku ? kurna nie widziałem cię a graliśmy z Vadimem spontaniczne questy i zaglądałem czy ktoś pojawia na serwerku (grałem dość późno 22.00 - 2.00)
Następnym razem będe dawał opis na gg byś wiedział że gramy i w jakiej lokalizacji

Dzisiaj od 16.00 - 17.00 będziemy może robić coś większą grupą z Sanktuarium....także możemy coś pograć lub iść na piwo do rynku.

Offline

 

#38 2009-03-28 11:30:33

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

kurde Ciechu. Pytalem sie czy grasz a ty napisałes że oglądasz koncert. Ja grałem do 1 w nocy ale sam, druga postac sobie wyprowadziłe mz Tortage w między czasie. Ech....mogłeś coś napisać...

Ja, jako osoba spragniona grania chciałbym abyśmy dzisiaj poszaleli na serwerku!
Ihaaaaa!

Ostatnio edytowany przez Cooba (2009-03-28 13:21:27)


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#39 2009-03-28 16:37:12

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

No to faktycznie głupio wyszło, wlazłem później na serwa i spoglądałem co jakiś czas na znajomych czy mi Detmeris gdzieś nie mignie a ty grałeś pewnie zabójcą..no trudno....dam opis na gg następnym razem

Offline

 

#40 2009-04-17 00:21:36

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Zamierzam ten tekst zamieścić w dziale opowieści interaktywnej dla lepszego zrozumienia co tu robimy. Napiszcie co o tym myślicie i ewentualnie sugestie co jest nie tak.


Słowem wstępu:
Od pierwszej wizyty na naszym forum macie możliwość przyglądać kim jesteśmy. Co nas interesuje, i jakie mamy podejście do Age of Conan.  Naszym zamysłem, który leżał u podstaw powstania Bractwa Trzech Słońc, było stworzenie opowieści w której gracze będą mogli sięgnąć dalej niż sztywne ramy gry mmo. To podróż dla każdego, kto będzie chciał uczestniczyć  w poszukiwaniu prawdy o mitycznych cywilizacjach Hyborii. Chcemy tworzyć grupę ludzi połączonych w jednym celu:
Odkrycia tajemnic trzymanych w cieniu, przez siły przekraczające pojmowanie zwykłego śmiertelnika.
A zatem jest to podróż dla wszystkich. Rozwijamy  opowieść wolno, gdyż sprawy życia codziennego napierają ze wszystkich stron, ale w jakości siła i mam nadzieję podróżnicy, którzy staną się częścią historii, będą z zadowoleniem kroczyć dalej po naszej  wspólnej drodze.

I co dalej?:
Nieustannie pracujemy nad mapą pewnego bardzo dobrze znanego wam miejsca jak i nad pewnymi wizualizacjami. Jest dużo, dużo pracy, gdyż zamierzamy połączyć kilka sposobów gry w jedną całość. Pierwszą i podstawową grą pozostaje Age of Conan, który nas połączył. Drugim podstawowym medium jest forum (dla nas równorzędnym), w którym dzielić będziemy nasze przemyślenia i historie. Tu będziemy dyskutować z postaciami graczy, jak i bohaterami niezależnymi, którzy nie występują w AoC. Odwiedzicie miejsca pełne tajemnic, gdzie wasz intelekt i wyobraźnia będzie na wagę złota. Dodamy pewne elementy pochodzące z takich klasyków jak Riven, czy Myst.  Będziecie krok po kroku zdobywać wiedzę,  przechodząc na dalsze poziomy wtajemniczenia. Całość stale się rozwija, a my dodajemy, i korygujemy nasze pomysły.  Z każdą nową osobą stajemy się mocniejsi.  Nie chcemy stać się alfą i omegą wytyczającą kierunek naszej opowieści. Liczymy, że każdy ma chęć tworzenia. Może między nami znajdą  się pisarze, rysownicy, graficy z pasją. Dobry pomysł jest czasem wart więcej niż wiele godzin żmudnej pracy. Wystarczy tylko chcieć…
W tych paru zdaniach nie można przedstawić całości spraw, które nas zajmują.
Gdzie to się kończy?
Nigdzie. Opowieść to droga bez końca, choć fabuła będzie miała swój początek i koniec. Zakończenie stanie się początkiem nowych wyzwań, a i znajdzie się tu miejsce dla nagród i rozwoju postaci. Wytyczymy nowe ścieżki, i natkniemy się na wiele przeszkód, ale  zawsze droga będzie prowadzić nas dalej.
Znacie już nasze plany, więc czekamy na wasze opinie. Zapraszamy do dyskusji.

Jak śpiewał stary Bilbo ruszając w podróż do Rivendel:  „a droga biegnie w przód i wprzód…”
Nie ma na co czekać. Ruszajmy…


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław