Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-03-24 10:47:41

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Rekrutacja - Dyskusja

W tym wątku możemy podyskutować na tematy związane z rekrutacją do naszego Bractwa. Postaramy się rzetelnie odpowiedzieć na wszelkie pytania.


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#2 2009-03-28 12:21:30

Morpurgo

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 55

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Witam serdecznie
Zaintrygowany tematem na Polskim Forum Age of Conan, postanowiłem że napisze do Was.
Odkąd zacząłem przygodę z tą grą (moje pierwsze MMO) poszukiwałem grupy ludzi z którymi nie dosyć, że można sensownie pograć to jeszcze z klimatem, który osobiście uważam za esencje każdej dobrej gry, bez której jest ona tylko marnym pustym zbiorem zer i jedynek.

Uniwersum gry i jego pierwowzór musze uczciwie przyznać, jest mi znane głównie tylko z filmów, co nie znaczy, iż Fantasy jako gatunek literacki jest dla mnie czymś nowym - oj nie.

Co do odgrywania postaci to przez 5 lat  prowadziłem opowieści osadzone w świecie Wampira Mroczne Wieki i Maskarady. Jednak nigdy nie próbowałem odgrywać postaci w tej formie, zawsze to były sesje twarzą w twarz - myślę ze było by to ciekawe doświadczenie.

Wracając od AoC to wcielam sie w tej historii w Mrocznego Templariusza - Cymmeryjczyka o imieniu Morpurgo (48lvl). Zimnego, egoistycznego drania, dla którego inni to środek do celu. Morpurgo jednak to nie jakis pierwszy lepszy szaleniec, którego pragnienia tłumią zdrowy rozsądek i umiejętność myślenia. Cymmeryjczyk wie, ze w grupie siła, tym bardziej jeśli służy ona jego potrzebom i żądzą. Ten szaleńczo wyglądający rudowłosy człowiek północy zna zasady rządzące tym światem, wie doskonale, że czasami dźwięk monet lub szlachetne kamienie łatwiej zmiękczają serca innych niż zimna stal, dlatego też szkoli się  w szlifowaniu najszlachetniejszych kruszców. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie miał w tym swego interesu, znając moc kamieni Moruprgo wykorzystuje je jako składnik pancerzy które wytwarza. Jest mu obojętne komu ze śmiertelnych je sprzeda, bo pieniądz do pieniądz jak mówi - zbrukany czyjąś krwią zawsze można umyć. Cymmeryjczyk wierzy jednak, że wieści o jego czynach, wiedzy oraz kunszcie dotrą do najciemniejszych zakamarków Hyborii, wzbudza ciekawość ciemnych istot i plugawych panów do tego stopnia, że  stanie sie on wasalem najpotężniejszego z nich, ale do czasu.. do chwili..jest cierpliwy poczeka na właściwy moment.

To w skrócie portret psychologiczny mojej postaci.
Mam też pare pytań:
- jak często gracie, tj. ile godzin dziennie (ja srednio 2-3)
- czy planujecie myśleliście by grac przy pomocy TeamSpeakera?
- w jakich przedziałach LVL sa Wasi członkowie?
- jak wyglada taka "sesja" w Waszym wydaniu?

To narazie tyle z mej strony
Pozdrawiam serdecznie

ps. mam 24 lata

Offline

 

#3 2009-03-28 13:17:31

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Witaj Morpurgo !

   Jesteś pierwszą osobą, która odezwała się do nas po zamieszczeniu ogłoszenia o rekrutacji - witamy więc tym bardziej serdecznie
Napisałeś konkretną odezwę i bardzo mi się to podoba. Dałeś nam konkretne informacje o Tobie, więc już odpisuje.

   Na początek zaznaczę, że my dopiero startujemy jako gildia a i nasze postaci nie są wielce doświadczone. Można na dzień dzisiejszy przyjąć, że plasujemy się w przedziale 20-30 levelu. Uczciwie muszę też napisać, że jest nas niewielu ponieważ, jak napisałem, dopiero startujemy. Informacja zamieszczona na oficjalnym forum jest w pewnym sensie eksperymentem. Ciekawi jesteśmy ile osób zainteresuje to co mamy do powiedzenia i tak na prawdę ile osób potrafi wyciagnąć sporą dawkę RPG z tej komputerowej gierki.
   Co do RPG. Wszyscy jesteśmy doświadczonymi graczami w tzw. prawdziwe RPG. Gramy od wielu lat w różne systemy (z dominacją Warhammera) i stanowi t oistotną część naszego życia, ot, pasja. Grając w produkt typu AoC również staramy się bawić w sposób, ogólnie ujmując, klimatyczny. Jeżeli miałeś styczność z "zywymi" sesjami w gry fabularne to dobrze wiesz o co chodzi.
Świat Hyborii przedstawiony w gierce jest niezwykle piękny i ciekawy - jednak niekompletny. Brakuje wielu elementów pozwalających na dodatkową zabawę. Generalnie się łazi i napieprza. Jest jednak wiele smaczków, które nas bawią a to czego nie ma, tworzymi sami za pomocą wyobraźni. Staramy się jednak utrzymywać realia świata Howarda. No ale w sumie o naszym podejściu już czytałeś w wątku ogłoszeniowym.

   Co do Twoich pytań
- najwięcej gramy w weekendy - przynajmniej jak na razie. Niektórzy jednak mogą grac w tygodniu. Ja jestem jednak z tych co grywają tylko w weekendy więc nie wypowiem sie na temat tygodniowych gierek. Myślę, że w krótkim czasie giercowanie się zintensyfikuje jak tylko pojawi się jakieś grono dodatkowych osób. TO w sumie oczywiste. Na razie jest nas malutko toteż staramy się grać z innymi, spoza Bractwa itp. Przy odrobinie dociekliwości można znaleźć odpowiednich ludzi w grze.

- TeamSpeak; nie ustaliliśmy jeszcze między sobą tego. Ja osobiście lubie posługiwać się chatami w czasie gry, gdyż wtedy pozostaje kontakt poprzez postać. Myslę , że trzeba będzie spróbować po prostu, na razie nie mamy zdania.

- Jak już napisałem, ogólnie postaci to 20-30 level poza jednym wyjątkiem na 50+ poziomie.

- Jak wyglądają nasze gry:
Z tekstu ogloszenia myśle że masz pewną wizje. Wydaje mi się, że dosyć konkretnie opisane zostało tam nasze podejście do gry. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia czegoś, co można by nazwać kampanią. Będzie to fabuła głównie dotycząca naszego Bractwa, ale i niektórych postaci z zewnątrz. Niektóre aspekty fabuły są już wprowadzone w życie ale tak na serio, to spodziewamy się rozkręcenia za jakieś 2-3 tygodnie.
Więcej na razie nie napiszę gdyż nie ma to sensu i nie chce też za wiele ujawniać. Myślę jednak ze będzie bardzo ciekawie 
Oczywiście nasza fabuła to tylko fragment gry, jakby tło wydarzeń. Codzienna rozgrywka to podróże, odwiedzanie miejsc, rozmowy, szukanie informacji  i wiedzy, nawiązywanie znajomośći i również doświadcanie postaci. Wykonujemy więc zadania, tłuczemy potwory, pijemy i dyskutujemy w karczmach, szukamy najemników do pomocy lub ogólnie ludzi godnych uwagi i przy tym wszystkim RPGujemy. Nasze postaci dzielą się swoimi przemyśleniami i wrażeniami dzięki temu stają się coraz pełniejsze. Nie wiem co mam Tobie więcej napisać. Najlepiej pograjmy sobie razem i już

Jeżeli chodzi o Twoja postać - to co co widać z opisu, spełnia wszelkie kryteria Jest tylko bardziej wypakowana od naszych.


Pytanko. To Twoja pierszwa postać w grze AoC? Czy też może wczesniej tłukłeś się inną? DObrze znasz serwerowe zakamarki tego świata?



P.S.
Dzisiaj wieczorem będziemy cosik sobie grać...


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#4 2009-03-28 14:12:27

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Ledwo z dżungli się wydostałem...ohoho plugastwo mnie jakoweś oblazło. Tfu tfu... co za miejsce haha ale worek pełen! A to kto? Dzikus z Cymerii. Dobrze dobrze... Morpurgo w tym imieniu czuć zimno północnego kraju. Zimne jak wasze serca. Szukamy takich. Jest duża szansa że nie zginiesz w byle zwadzie. Zamiłowanie do obcowania z siłami których nie pojmujemy, to znaczy że wiele się musisz nauczyć, tak jak my, więc witaj! Trzy Słońca mocniej dziś grzeją.

  Moją główną postacią jest Qetu ale nie gram często. Mam możliwość grania wieczorami niemal codzień ale tego nie robię... jestem masochistą i lubię sie katować . Poważnie mówiąc pracuję nad pewnym projektem do AoC i to zabiera mi dużo czasu. Dodatkowo mam przejściowe realowe sprawy, które mnie skutecznie odciągają od gry. Trudności przezwyciężę z pomocą Dambalah *klęka na oba kolana i oddaje trzykrotny pokłon słońcu Stygii* więc będzie częściej.
  TeamSpeak czasami używamy ale jak na razie  kwestia do omówienia w jakiej formie- do odgrywania, porozumiewania się poza postacią . Kwestia otwarta.
  Na czym polega sesja? Różnie... ciężko to opisać tak jak ciężko jest wyjaśnić postronnemu na czym polega sesja w klasycznym rpg, a wygląda bardzo podobnie choć oczywiści są duże ograniczenia. Często po prostu rozmawiamy naszymi postaciami o wszystkim i o niczym. Budujemy klimat.
  Poziom masz wyższy od mojego, ponieważ ja bawię się paroma postaciami co przydaje się do sesji ale Qetu to postać którą oczami patrzę na świat Hyborii.  Pewnego dnia i tak dojdziemy do 80tki .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#5 2009-03-28 14:14:56

Morpurgo

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 55

Re: Rekrutacja - Dyskusja

I ja witam oraz z góry dziękuje za szybką odpowiedź

Fakt ze jest Was mało w zupełności mi nie przeszkadza, więcej poczytuje sobie to jako coś fajnego, gdyż na swój sposób jest to szansa by stać sie częścią czegoś nowego od samego  początku

Bardzo mnie zaintrygowała cześć Twojej wypowiedzi dot. kampanii jaką przewidujecie - będzie to dla mnie coś zupełnie nowego, gdyż dotychczas miąłem styczność tylko i wyłączanie z kampaniami w RPG "na żywo". Dodam że w "Młotka" też grałem, krótko ale grałem

Częstotliwość gry (wybacz ze tak skacze po tematach), jaka zarysowałeś również mi odpowiada, niebawem zaczynam prace do tego mam jeszcze studia podyplomowe więc nie zarywam dni i nocy na serwerze, choć jesli mam czas i brak większych obowiązków, lubie sobie solidnie pograć.

W kwestii Twoich pytań:
Wcześniej grałem na koncie EU - "dorobiłem" sie tam demonologa (29lvl) i właśnie Morpurgo DT (24lvl) na serwerach, kolejno Fury PVP i Crom PVE. Osobiście nie podeszła mi gra na serwerze PVP z paru przyczyn. Miałem wrażenie ze ludzie zachowują sie jak tempa zwierzyna pozbawiona rozumności. Tłumaczenia ze to świat  Conana jakoś do mnie nie przemówiły, gdyż w świecie autorstwa Howarda z tego co sie orientuje, nie było tak, że każdy zarzynał każdego a dopiero potem mówił cześć, stąd wylądowałem na Cromie. Inna sprawa, że wówczas jako kompletnie zielony gracz niezbyt trafie wybrałem sobie klasę do tego typu serwera.

Jeśli chodzi o nasz rodzimy serwer, to powoli zgłębiam jego zakamarki, ale przede wszystkim uczę sie od innych dopytuje i proszę o rady znajomych. Ogólnie po 3 tygodniach gry jestem bardzo zadowolony, bo na nudę nie mogłem narzekać a i pomocne dłonie często sie znajdywały.

Co do dzisiejszej  gry to, pewnie zjawie sie na serwerze późnym wieczorem tj. około północy (sobota towarzyskich spotkań czas) i praktycznie od tego czasu do rana jestem dyspozycyjny i skory do pomocy oraz rozmowy ofc.  Jeśli dziś by sie nam nie udało jakoś spotkać na ziemiach Hyborii to zapewne jutro będę uchwytny. Jak mówię wiedzy wielkiej o mechanice gry nie mam, ale jej poziom systematycznie rośnie.

Qetu -  Stygijczyku, chylę czoło przed twym męstwem pod warunkiem, że w worku swym nie dzierżysz chleba i paru monet od zapłakanej matki. A widzę, żeś tego warunku nie spełnił ha ha więc witaj i Ty, człowieku z krainy węża. Zgadzam sie, słońca mogą lśnić mocniej i oby tak sie stało, siła ich przyda sie nam gdy ruszymy wypatroszyć naszych worgów, wiesz przecież, ze pod słońce walczy się gorzej. Szkoda tylko ze tak grzeje, bo nieprzywykłem..wolę stać w cieniu

Jasne wydaje mi sie, że na razie wszystko rozumiem. Pozostaje mi życzyć powodzenia w projekcie. Dodam tylko, że wspomniałem od TS-ie, gdyż wydaje mi się, że zwiększyło by to dynamizm, ale zapierał sie nogami nie bede, chetnie spórbuje "gry pisanej"

Ostatnio edytowany przez Morpurgo (2009-03-28 14:35:34)

Offline

 

#6 2009-03-28 15:11:21

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Widzę, że masz słuszne podejście Morpurgo. Kazdy z nas ma swoje prywatne sprawy i nie sposób poswięcić wszystkiego grze. Niecierpliwi maniacy tłukący po naście godzin dziennie i przeskakujący levele jak kałuże znudziliby się tutaj. Jednak im więcej osób tym więcej życia. Mamy więc nadzieje, że z czasem zrobi się bardziej tłocznie, chociaż nikt z nas chyba nie sądzi, że będziemy wielce liczni. Smakoszy RPG nie ma aż tak wielu a część już jest zaangażowana w inne gildie i sprawy.
   Taaak, powstajemy teraz i zawitałeś na to forum w fazie jego raczkowania. Masz okazje widzieć początki. Nasze pomysły jednak nie wykluły się dopiero co z jajka i już móżdżki pracują nad pewnymi rzeczami od jakiegoś czasu. Dodam, że część zabawy będzie odbywała się na forum, co wzbogaci naszą opowieść. Daje to zatem dodatkowy środek do zabawy w AoC. Sam zobaczysz z czasem jeżeli zechcesz. My też jesteśmy ciekawi efektu.
   Mimo, że grasz tak samo długo jak my to troszkę odskoczyłeś poziomem postaci. Nie sądzę aby to jednak był jakiś większy problem. Wszyscy z resztą mamy po dwie postaci i gramy zamiennie, zalezy od wydarzeń i od chęci. To jeden z powodów naszych niewysokich leveli. No a poza tym to na prawdę delektujemy się artystycznym aspektem gry a to jak wiadomo zajmuje czasu Ty wcześniej grałeś na EU więc już się troszkę napatrzyłeś

TeamSpeak; będziemy o tym jeszcze myśleć.


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#7 2009-03-28 16:21:44

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Witamy nową duszę która zbłądziła na nasze forum. Napiszę krótko bo strzępić "palców" nie chcę. Z twoich postów jasno wynika żeś swojak i człowiek otwarty. RPG nie jest ci obce i też rozumiesz że nie tylko AOC żyjemy, podoba mi się to. Cieszę się że i ty przejawiasz chęć poznania nas. Dla nas RPG to coś więcej, trochę też patrzymy przez ten pryzmat na świat, czytamy książki fantasy, oglądamy filmy, tworzymy grafikę pod tym kątem i sporo jeszcze innych rzeczy dnia codziennego. Piszę o tym by zaznaczyć że AOC też nam do tego służy. Jest to następna forma pasji na temat RPG ale jest też młoda jak napisali moi klanbracia więc trochę czasu potrzebujemy na start. Mamy pomysł na fabularne granie w AOC i bardzo miło będziemy widzieć cię w naszej kompani...z błogosławieństwem Mitry

ps. mnie możesz spotkać w tygodniu, spontanicznie gram wieczorami po pracy od 19-24
Na szlaku podróżują moje dwie postacie Olbrzym (Strażnik) i Klerykus (Kapłan Mitry)

Offline

 

#8 2009-04-07 11:38:24

Scoia'thael

Gość

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Witam Was drodzy towarzysze. Nazywam się Scoia'thael, pochodzę z krainy palącego słońca i bezkresnych pustyń. Wywodze się z ludu ciemnoskórych, moim Panem Święty Wąż. Jestem sługą pokornym, zawsze wypełniam wolę mego zwierzchnika, kultywuję tradycje mych przodków. Bronię imienia Seta tak samo jak własnego życia, Pan mój wytycza mi szkal którym kroczę i obdarzył mnie wizją z początku nie zrozumiałą, lecz z czasem uświadomiłem sobie, że ścieżki sprowadziły mnie ku Trzem Słońcom.

Patron mój ofiarował mi ogromną moc, z której korzystam wyłącznie gdy zajdzie potrzeba, lub Święty Wąż sobie tego życzy. Władam błyskawicami, towarzyszem mych podróży jest Demon, wierny kompan i pomocnik.
Premierzam świat głosząc prawdę o swym Bogu i jego wspaniałych czynach. Gdy imię Pana zostanie znieważone nie waham się uśmiercać plugawców hańbiących jego wizerunek. Gniew i brutalność tkwą we mnie, które niekiedy mną sterują. Lecz Set patrzy łaskawym okiem, gdyż sumiennie Mu służę.

Trzy Słońca w mej wizji ujrzałem, każde w różnym królestwie, przebyłem wiele krain, wykonałem wiele niebezpiecznych misji, wielokrotnie poległem w boju z imieniem Pana na ustach. Aczkolwiek po każdej porażce podnoszę się, bo Wąż tego sobie życzy i zabrania mi umierać.
Pierwsze z wspomnianych Słońc spostrzegłem w kraju mych przodków - Stygia - raj dla inteligencji i rządnych wiedzy. Słońce było tak odległe, że nie mogłem dotrzeć do niego, lecz wizja nie mówiła o spotkaniu, tylko o podróży.
Podążyłem więc do kolejnego miejsca aby ujrzeć Drugie Słońce. Oczarowany zostałem ogromem i majestatem rzeczy jakie majaczyły przede mną - Aquilonia. Jednakże moją uwagę przyciągęła nieskazitelna aura celu mojej podruży. Drugie Słońce.
Wizja przedstawiła mi również nieprzebyte wzgórza, rwące rzeki, strome zbocza - ostatni punkt mojej wędrówki. Tu natomiast Set poddał mnie wielkiej próbie lojalności, czy podołam..... Oczom mym ukazał się widok okropny.... brudne dzieci proszące o kromkę chleba, żebracy czepiający się szat wołający o miedziaka, bezlitosne walki w knajpach tylko dlatego że ktoś krzywe rzucił spojrzenie - Cymeria kraj barbarzyńców. Sprostałem próbie i ogarnąłem wzrokiem Trzecie Słońce, które stanowiło kontrast do całej tej ponurej atmosfery.

Poszukiwania doświadczyły mnie znacznie. Zwiększyłem swą moc od czasu walki o przetrwanie na Tortage, mój przyjaciel Demon nie pozostał w tyle ze swą siłą - również nabrał krzepy. Dla uczonego i badacza można mnie określić jako Demonologa na poziomie czterdziestym ósmym jeśli ktoś chciałby sporządzać moją kartotekę.

Podróż dobiegła końca, wizja została wyjaśniona - Bractwo Trzech Słońc jest celem mych doczesnych działań. Chcę być jednym z Was. Proszę o miejsce w Waszym gronie.

 

#9 2009-04-07 12:39:07

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Set jest prastarym bogiem, ktory widzi ponad niemozliwe a mysla wybiega w przyszłość. To, że zesłal Ciebię przybyszu na nasz szlak musi mieć jakis cel i wyższy plan. Cieszymy sie, ze nie zamknąles oczu przed blaskeim Trzech Slońc bo inaczej nie ujrzał byś nas - ludzi noszących znak. Patrzenie bezpośrednio na słońce jest niekiedy tak bolesne jak patrzenie na straszna prawdę. Należy miec odwage, niekiedy trzeba byc przygotowanym na utrate wzroku lub czegoś bardziej cennego.

***

Cieszymy sie, że zawitałes i odezwałeś się na naszym forum. Wygłosiłes już deklaracje chęci przystapienia do Bractwa w pierwszym poście jaki tu wpisałes, ale ufam, ze jest to decyzja dobrze przemyślana - o takie decyzje prosimy w naszym "Wstepniaku" zamieszczonym tutaj oraz na oficjalnym forum.
Zatem ... WITAJ !!!

Obyczaj jednak nakazuje najpierw sie poznać. Nie ustala sie daty slubu na pierwszej randce, jak mówi przysłowie. Zagraj prosze z nami na serwerze a wtedy wszyscy się jakos zapoznamy - Ty z nami i my z Tobą.

Najpierw jednak mam prosbę, abys zarejestrował się na forum i co nieco powiedział o sobie. Co Cię ziębi a co grzeje? Jaki masz stosunek do RPG? Jak ci się gra w AoC? i co tam chcesz
aaa....i nie traktuj tego jako jakiejś ankeity czy testu! Po prostu jestesmy ciekawi kim jestes więc jak sadze w swobodnej dyskusji możemy sobie tutaj pogadać.

Pozdrawiam!


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#10 2009-04-07 12:47:12

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Mówisz głosem Pustyni. Dajesz świadectwo Panu! W moich oczach duszy widzę cię wyraźnie. Jestem częścią Pustyni tak jak Ty... Spotkamy się niebawem. Jeśli ci pilno poznać nas to wiedz że jutrzejszego dnia spotkamy się w karczmie  Pod Zielonym Człowiekiem. Czekać będziemy na Morpurgo z kraju ... brudnych dzieci proszących o kromkę chleba... ten chleb dobrze im smakuje bo wyrastają na nim twardzi i zimni jak skała.

Witam Cię w naszych progach.
Jak rzekł Klerykus w naszej portowej Tawernie będziemy w karczmie Pod Zielonym Człowiekiem gdy dwadzieścia uderzeń dzownu Mitry wybije czas nabożeństw...
Porozmawiamy, wypijemy, a potem Detmeris odniesie nas na prycze haha .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#11 2009-04-07 18:54:28

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Wspaniale, a zatem cię witamy i na biesiadę zapraszamy. Mam też nieodparte wrażenie że twe imię znane mi ze szlaku, nie zdarzyło ci się przypadkiem podróżować wraz Olbrzymem ?

Offline

 

#12 2009-04-13 12:13:09

Juda

Gość

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Chcialem tylko powiedziec, ze bardzom rad, ze Mitra postawila mi Was na swej drodze. Pewnym, ze nasze sciezki przetna sie jeszcze wiele razy. Szerokosci na trakcie!

ooc: gdyby nie to, ze zwiazalem swoje losy z Sanktuarium, a jestem lojalny, jesli juz raz sie go kogos przylacze, nie mam w zwyczaju odchodzic, moj wybor padlby na Was. Pozdrawiam i zachecam do przeplatania watkow fabularnych.

 

#13 2009-04-13 12:40:51

Narrator

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 44

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Cieszy nas, że członek Sanktuarium odwiedził nasze miejsce spotkań na rozdrożu. Do podróży z nami nie trzeba przyłączać sie do Bractwa. Każdy kroczy drogą wybraną przez siebie. I to jest piękne. Nasza opowieść jest dla wszystkich, którzy chcą więcej... Zapraszamy Ciebie Judo jaki i innych twoich braci do wspólnego kreowania rzeczywistości.

Niebawem na forum znajdzie się miejsce dla tych, którzy staną się częścią tajemnicy. Jeśli chcemy budować coś poważnego i intrygującego potrzebujemy każdego kamyka do budowania drogi do miejsca, które nie jest celem. Celem jest droga. Chcemy aby ta droga była godna tych, którzy po niech kroczą.

Zapraszamy do spotkań i rozmów... miejsce gdzie zamieszkiwałeś bardzo mnie intryguje. Dużo się dzieje na wyspach Baracha.
Sanktuarium jest jedną z tajemnic...

Offline

 

#14 2009-04-13 12:43:00

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Nie jest wielką przeszkodą to, ze jesteś w Sanktuarium. Oczywiście stoisz w nieco innym świetle ale tym ciekawiej. Jeżeli chcesz się bawić między innymi z nami to nie ma problemu. Mamy swoje sprawy i tajemnice ale wiemy, że świat jst złożony z wielu pierwiastków i nie chcemy kisić się tylko w swoim towarzystwie. To nawet ciekawe , że możesz być "kimś z zewnątrz". Daje to różne możliwości fabularne.


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#15 2009-04-13 13:57:12

Juda

Gość

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Wasze slowa sa dla mnie pokrzepieniem. Czuje, ze jestem we wlasciwym miejscu. Miejscu, ktore moge nazwac swoim domem.

ooc: no life :-D

 

#16 2009-04-14 02:06:35

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Prawda jest taka że my nawet nie aspirujemy do bycia gildią. Nie interesuje nas budowanie miasta, nabijanie lvl, szybkie questowanie, bitwy PVP. Nie ma także znaczenia czy klimaciarz który chce do nas dołączyć jest zapisany w innej gildii. Jak sam zauważyłeś po naszej rozmowie na gg ja sam okazałem się być członkiem Sanktuarium Za jakiś czas kiedy dopracujemy kampanię wystosujemy odpowiednie pismo, zapewne do Sanktuarium w którym zaprosimy ich do wspólnej gry. Paru chętnych się na pewno znajdzie ale nie chcemy także wprowadzać na początek zbyt wielu graczy do gry, gdyż ciężko będzie wtedy to kontrolować. Także na ten moment po prostu się poznajemy....a więc.....Witaj !

ps. twoja ostatnia gra kapłanem była całkiem ciekawa, nawet dyskutowali o tym na klanowym w Sanktuarium

Offline

 

#17 2009-04-14 02:11:18

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Rekrutacja - Dyskusja

ja może naniose poprawkę małą
interesuje nas budowanie miasta i nawet PvP - jednak to sprawa drugorzędna.
dla jasności


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#18 2009-04-14 06:47:48

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Jeśi znajdzie się ilość osób odpowiednia to  i miasto zbudujemy... nie narzucamy sobie ograniczeń. Klerykusie jak tak będziesz namawiał to i każdy pomyśli po co przystępować skoro wszystko można mieć bez przyłączenia się do nas. Część spraw jest otwarta dla każdego ale nie wszystko. Część tylko dla tych co bractwo wybiorą.
Potrzebujemy dusz do rozbudowy fabuły i nowych pomysłów. Słońca zawsze grzeją mocniej dla Braci .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#19 2009-04-14 12:23:26

Juda

Gość

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Podobalo sie moje malutkie, spontaniczne odgrywanie? Hmm wymyslone na poczekaniu. Mam duzo ciekawszych pomyslow, chociaz zemien jeszczre sie przewinie, chociaz... Nie, to tajemnica.

Swojego czasu pisalem mini powiastki fantasy. A role odgrywalem zawsze, co niezadko spotykalo sie ze zdumieniem i niezrozumieniem. Staram sie byc non stop w roli, nawet jesli balansuje na krawedzi.

A teraz moj gracz musi isc do pracy i jest bardzo nieszczesliwy...

 

#20 2009-04-14 13:56:03

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Rekrutacja - Dyskusja

Sposób grania nas zaciekawił i  podobało mi się. To co my tworzymy jest stałe i ma swoje przyczyny. Tak jak powstanie Bractwa oraz przyłączanie się do nas nowych postaci. Wszystko co się dzieje w Trzech Słońcach ma mieć realne i zrozumiałe podstawy. Jesteśmy na początku czegoś co być może za pewien czas stanie się naprawdę dużym i ciekawym bagażem doświadczeń które mam nadzieję będą przyciągać innych graczy. Każdy kto dołącza do naszej opwieści staje się jej częścią i uzupełnia całosć układanki. Wizje mamy konkretne ale kroczymy spokojnie i miarowo. Realowe sprawy nas otaczają i musimy dzielić nasz czas co powoduje że historia rozwija się powoli ale myśle że to daje nam czas na przemyślenia tego co robimy. Pograj troszkę z nami zobaczysz co się tu dzieje.  Weźmiesz udział w paru spotkaniach  co daci obraz sytuacji. Zapraszam do zamieszczenia postaci z historią dostępną dla wszystkich (tajemnice oczywiście zatrzymaj dla siebie ).

Pamiętaj że nasze postacie to nie przyjemni mili  podróżnicy chętni do pomocy reszcie świata. W odróżnieniu  do nas . Morpurgo i Detmeris mogą być  naprawdę konkretnym przykładem .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław