Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-03-30 15:16:01

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Na forum angielskim zawrzało

Na forum angielskim zawrzało na wieść że FC pielęgnuje narodowe animozje między Rosją a Polską. Szybko ściągnęto cały wątek z forum.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#2 2009-03-30 19:56:55

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Na forum angielskim zawrzało

bo to prawda. pytanie tylko czy i kogo to obchodzi.
mnie to wkurza i wkurza mnie tez podejscie na polskim forum. Ludzie sie nakrecają bardzo niezdrowo, a że dużo tych ludziów jest bardzo młodych, wiec powstają dziwne, niedojrzałe emocje.
Amen


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#3 2009-03-30 23:15:27

Morpurgo

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 55

Re: Na forum angielskim zawrzało

Prawda moim zdaniem jest jak zwykle po środku.

Grajac na Fury największymi gankerami byli Rosjanie, ponad to 5 na 10 z nich to mało przyjemni ludzie (inna sprawa ze może po prostu miałem pecha).

Z drugiej jednak strony chore nakręcanie sie czyli jakies narodowościowe, prymitywne hasła i wyzwiska to druga strona medalu i raczej bedzie to czynnik utrudniajacy dialog narodowy. Mimo to. iż nie jestem symaptykiem PVP, to szczerze życze naszym powodzenia.

Co do kwestii tworzenia serwerów dla krajów o trudnej historii (i tylko dla nich) to osobiście nie mam opinii , bo z jednej strony dodaje to smaczku a z drugiej grozi to właśnie wyciganiem często krzywdzacych stereotypów.

Ja osobiście chętnie bym współdzielił serwer (gdyby była taka konieczność) z Czechami i Słowakami. Pewnie lvl bym nie nabijał tylko w karczmie siedział

Offline

 

#4 2009-03-31 08:33:15

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Na forum angielskim zawrzało

Wszystko zależy od sposobu w jakim cała sprawa jest nagłaśniana. Napewno nie może to wyglądać tak jak teraz, gdzie rzuca się temat bez przygotwania i patrzy jak reagują ludzie, a reaguja standardowo. Napędza się niezdrowa atmosfera, chociaż akurat na oficjalnym forum widzę, że nawet Rosjanie biorą sprawę z rezerwą choć początek wypowiedzi typu "Znisczymy Ruskich" brzmi niebezpiecznie. Czego można się podziewać mamy managera społeczności w wieku 21 lat więc pomysły na miarę wieku .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław