Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-04-05 19:25:13

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Dyrektor odpowiada...

Dziś zapytałem dyrektorea AoC czy będzie nowy dystrykt w Tarantii wraz z pierwszym patchem 1.05.  Odpowiedział że niestety nie w pierwszym ale w następnych sygnowanych 1.05... napewno. Szkoda, ale miło że odpowiada .


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#2 2009-04-06 00:14:12

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Dyrektor odpowiada...

wiadomo kiedy 1.05 wejdzie na wszystkie serki? Tak ogolnie, nie pytam o szczegołowa date bo tego sie nie da jeszcze przewidzieć..


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#3 2009-04-06 00:26:40

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Dyrektor odpowiada...

najpewniej w tym tygodniu. Nie ma jeszcze decyzji. Słuchają co się dzieje na forum więc może się przedłużyć na przyszły tydzień.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#4 2009-04-06 10:16:58

Morpurgo

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 55

Re: Dyrektor odpowiada...

Mimo to z wieści o których czytam, a o których informujesz Qetu, widać ze FunCom na wiosne zabrał się ostro do pracy. Moim zdaniem to bardzo dobre przesłanki, ja osobiscie juz zaczałem prywatna kampanie promocyjną gre piszac do znajomych by spróbowali swoich sił grajac za free te 7 dni. Nie orientujecie sie, kiedy PL wersje Trailera bedzie dostępna oraz czy istnieją szanse na 14 wersje i na jakich warunkach >

Offline

 

#5 2009-04-06 12:08:39

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Dyrektor odpowiada...

Wersja 14dniowa jest już dostępna na niektórych serwisach informacyjnych. Sprawdzę na których. Jak widzisz na forum jest cisza co oznacza że nie ma tekiego planu jak narazie. Najpewniej też nie da się przenieść konta trial na pl., ale wydaje mi się że nikt tego nie próbował. Na chwilę obecną pozostaje wypróbowanie gry na serwerach zachodnich.

Edycja: triale są dostępne ma portalach i z tego co widzę mają różne dodatki właściwe tylko im. Ciekawy zabieg marketingowy:

IGN: http://www.fileplanet.com/promotions/ag … nan/trial/ 14 dni trial oraz unkialnyc przedmiot: sztuczne ognie!- ciekawie jak to wygląda

MMORPG: http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/off … urope.html 7 dni trial oraz trzy unikalne przedmioty:
torba rozszerzająca sloty w ekwipunku
totem pochodzenia- teleport do miasta twojej nacji
Kosalański pierścień potęgi- zwiększa obrażenia magiczne i fizyczne

narazie tyle znalazłem


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław