Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-04-17 22:34:53

scoia'thael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 52

Obawa

Witajcie towarzysze. CHciałbym was zawiadomić, że ostatnio przytrafiło mi się coś strasznego... coś tak strasznego, iż do tej pory nie mogę zebrać myśli, a moje inknantacje są niekompletne, gdyż moja koncentracja została osłabiona przez pewne zdarzenie. Nie wspomnę o tym... narazie... ponieważ jest to zbyt trudny temat dla mnie. Pragnę wam oznajmić, że nie mogę się rozstawać z moim demonicznym towarzyszem, ponieważ On potrafi wyczuć zło otaczające mnie i ochronić mnie przed nim. Wybaczcie proszę tę tajemnicę. Wkrótce wyjaśnię o co chodzi, lecz najpierw w moich zamiarach leży pozyskanie pewnych informacji. Być może ktoś spośród nas coś ukrywa...

Offline

 

#2 2009-04-18 15:01:57

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Obawa

Nie łapie o co ci chodzi ale jak w czymś możemy pomóc to dawaj znać a z chęcia najedziemy i spalimy jakąś wioske czy zamek!


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#3 2009-04-18 15:18:01

scoia'thael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 52

Re: Obawa

Nic z tych rzeczy. To nie to o czym myślisz. Ma to wymiar bardziej duchowy niż materialny tak mi się wydaje. Musze otrzymać pewną wiadomość, która rozwieje być może moje wątpliwości...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding 201 Hotels in Vasto und Preise aus 200+ zdrowa żywność Warszawa