Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-04-20 08:16:29

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Macro- łatwo i przyjemnie

Kto lubi używac emotów w grze, napewno już nie raz był w sytuacji w której odpowienia animacja do sytuacji uleciała mu z głowy. Z tym rozwiązaniem, juz nie będzie takiego problemu. Poniżej znadjuje się polecenie otwarcia okna skryptów gdzie w prosty sposób możemy zapisywać często używanych lub specjalnie przygotowanych gestów i zdań. Wszystko po to aby uatrakcyjnić interakcję.
Pierwsze co robimy to wpisujemy poniższą formułkę do kanału czatu:

/setoption chat_macro_window true

Pojawi nam się okno "Macro"
Mamy tu opcję new, edit, delete
Klikamy new:
Wpisujemy na próbę np:

/sit

Wpisujemy nazwę skryptu np: Siadanie
I zapisujemy

Teraz wystarczy kliknąc skrypt znajdujący się na liście w oknie Macro i cieszyć się z łatwieszejgo wykonania gestu bez pisania na kanale czatu.

Skrypty można rozbudowywać dodając tekst wraz z gestem. Nie testowałem możliwości skryptów ale z czasem będziemy tu zamieszczać nowe i ciekawe.

Poniżej Opis kodów (narazie przkopiowałem to co znalazłem bez tłumaczenia ). Trzeba potestować czy działają.

/v = vicinity
/g = group channel
/gu = guild channel
/s = shout
/w 'Players name' (use capitalization in player names else it doesn’t work) = whisper
/t = tell
/r = reply
/em = emote
/emote = emote

%t = Your current target
%m = Your current character name
%1 = First word after script file name.
%2 = Second word after script file name.
%3 = third word and so on


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding 201 Hotels in Vasto und Preise aus 200+ zdrowa żywność Warszawa