Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#41 2009-04-17 09:46:29

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Ogólnie bardzo fajnie ale odniose sie do tego ale na spokojnie w domu. teraz jestem w pracy - takze poczekajcie z publikacją tekstu (na szybkp wyłapałem z 3 błędy).


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#42 2009-04-17 10:08:10

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

błędów nie poprawiałem  tych stylistycznych jak i gramatycznych,szkic wrzuciłem do omówienia i poprawy


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#43 2009-04-17 20:01:27

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Bardzo konkretny opis , podoba mi się. Nic bym nie poprawiał bo widać że to tak po prostu z ciebie wyszło i dobrze. Nowi gracze będą po tym opisie mieć świadomość że nie tylko oczekuje się od nich grania ale też tworzenia historii. Fajne fajne bardzo fajne

Offline

 

#44 2009-05-14 13:10:47

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Ludziska a konkretnie Cubusie. Czekam aż sobie poczytasz i poprawisz co tam uważasz. Tekst znajdzie się rónież na fourm oficjalnym więc warto zrobić to dobrze. Ciechu gdzie ty zniknąłeś?


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#45 2009-05-24 13:14:56

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Tekst został nieco przeze mnie poprawiony, i zmieniony. Kuba popraw błędy stylistyczne i gramatyczne jeśli takie widzisz. Plan mam taki. Zarzucamy to do wgądu tylko dla naszych czyli Scoiathaela i Morpurgo, oraz do wglądu i opinii ludzi którzy bawią się w rpg- SANKTUARIUM. Zapytamy co przez to rozumieją i czy wizja którą chcieliśmy tu zawrzeć jest zrozumiała. To myślę da nam świerze spojżenie osób z zewnątrz, ale nie kompletnych laików z oficjalnego forum. What say you!!?

Słowem wstępu:
Od pierwszej wizyty na naszym forum macie możliwość przyglądać kim jesteśmy. Co nas interesuje, i jakie mamy podejście do Age of Conan.  Naszym zamysłem, który leżał u podstaw powstania Bractwa Trzech Słońc, było stworzenie opowieści w której gracze będą mogli sięgnąć dalej niż sztywne ramy gry mmo. To podróż dla każdego, kto będzie chciał uczestniczyć  w poszukiwaniu prawdy o mitycznych cywilizacjach Hyborii. Chcemy tworzyć grupę ludzi połączonych w jednym celu:
Odkrycia tajemnic trzymanych w cieniu, przez siły przekraczające pojmowanie zwykłego śmiertelnika.
A zatem jest to podróż dla wszystkich. Rozwijamy  opowieść wolno, gdyż sprawy życia codziennego napierają ze wszystkich stron, ale w jakości siła i mam nadzieję podróżnicy, którzy staną się częścią historii, będą z zadowoleniem kroczyć dalej po naszej  wspólnej drodze.

I co dalej?:
Nieustannie pracujemy nad mapą pewnego bardzo dobrze znanego wam miejsca jak i nad pewnymi wizualizacjami. Jest dużo, dużo pracy, gdyż zamierzamy połączyć kilka sposobów gry w jedną całość. Pierwszą i podstawową grą pozostaje Age of Conan, który nas połączył. Drugim podstawowym medium jest forum (dla nas równorzędnym), w którym dzielić będziemy nasze przemyślenia i historie. Tu będziemy dyskutować z postaciami graczy, jak i bohaterami niezależnymi, którzy nie występują w AoC. Odwiedzicie miejsca pełne tajemnic, gdzie wasz intelekt i wyobraźnia będzie na wagę złota. Dodamy pewne elementy pochodzące z takich klasyków jak Riven, czy Myst.  Będziecie krok po kroku zdobywać wiedzę,  przechodząc na dalsze poziomy wtajemniczenia. Całość stale się rozwija, a my dodajemy, i korygujemy nasze pomysły.  Z każdą nową osobą stajemy się mocniejsi.  Nie chcemy stać się alfą i omegą wytyczającą kierunek naszej opowieści. Liczymy, że każdy ma chęć tworzenia. Może między nami znajdą  się pisarze, rysownicy, graficy z pasją. Dobry pomysł jest czasem wart więcej niż wiele godzin żmudnej pracy. Wystarczy tylko chcieć…
W tych paru zdaniach nie można przedstawić całości spraw, które nas zajmują.
Gdzie to się kończy?
Nigdzie. Opowieść to droga bez końca, choć fabuła będzie miała swój początek i koniec. Zakończenie stanie się początkiem nowych wyzwań, a i znajdzie się tu miejsce dla nagród i rozwoju postaci. Wytyczymy nowe ścieżki, i natkniemy się na wiele przeszkód, ale  zawsze droga będzie prowadzić nas dalej.
Znacie już nasze plany, więc czekamy na wasze opinie. Zapraszamy do dyskusji.

Jak śpiewał stary Bilbo ruszając w podróż do Rivendel:  „a droga biegnie w przód i wprzód…”
Nie ma na co czekać. Ruszajmy…


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#46 2009-05-25 08:40:10

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

ok. poprawie wkrótce!


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#47 2009-05-26 22:24:46

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

fajne to, tyle że trudno to zrozumieć...ciężki tekst który trzeba czytać ze zrozumieniem...wielu polegnie przy czytaniu......super jest pomysł że każdy może rozwijać opowieść ,super że nie każdy ma czas grać i gra np raz na tydzień a reszta to zrozumie ....powinno być dobre na start

Offline

 

#48 2009-05-26 22:37:08

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

po to właśnie tu wrzuciłem. Ciechu możesz edytować. Zobaczymy co nam wyjdzie i pchniemy dalej.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#49 2009-06-02 22:18:30

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Wstepniak do Trzech Słońc

Poprawione.
Moje zdanie o tym;
Ogólnie może być. Uważam jednak, że dopóki nie mamy konkretów nie nalezy pokazywac ludziom takich tekstów. Rozpocznijmy rozgrywkę sami - byc może wylapiemy jakis nonsens lub wymyślimy cos niewykłego zanim zaprosimy innych do gry. Jednak co najwazniejsze - nie dawajmy ludziom powąchać nie gotowej potrawy. Bedzie mapa, będzie wstepny scenariusz i ogólna gotowośc do boju to wtedy można innych wkrecać. Takie jest moje zdanie. Oczywiście to juz się jakoś zaczeło, ale na razie to cienie i majaki całości.



----------------------------
Słowem wstępu:
Od pierwszej wizyty na naszym forum macie możliwość przyglądać kim jesteśmy, co nas interesuje, i jakie mamy podejście do Age of Conan.  Naszym zamysłem, który leżał u podstaw powstania Bractwa Trzech Słońc, było stworzenie opowieści w której gracze będą mogli sięgnąć dalej niż sztywne ramy gry mmo. To podróż dla każdego, kto będzie chciał uczestniczyć  w poszukiwaniu prawdy o mitycznych cywilizacjach Hyborii. Chcemy tworzyć grupę ludzi połączonych jednym celem:
Odkrywanie tajemnic trzymanych w cieniu przez siły przekraczające pojmowanie zwykłego śmiertelnika.
Rozwijamy  opowieść wolno, gdyż sprawy życia codziennego napierają ze wszystkich stron ograniczajac czas na zabawę.  Jednak w jakości siła i mam nadzieję podróżnicy, którzy staną się częścią historii, będą z zadowoleniem kroczyć dalej po naszej  wspólnej drodze.

I co dalej?:
Nieustannie pracujemy nad mapą pewnego bardzo dobrze znanego wam miejsca jak i nad pewnymi wizualizacjami. Jest dużo, dużo pracy, gdyż zamierzamy połączyć kilka sposobów gry w jedną całość. Pierwszą i podstawową grą pozostaje Age of Conan, który nas połączył. Drugim podstawowym medium jest forum (dla nas równorzędnym), w którym dzielić będziemy nasze przemyślenia i historie. Tu będziemy dyskutować z postaciami graczy, jak i bohaterami niezależnymi, którzy nie występują w AoC. Odwiedzicie miejsca pełne tajemnic, gdzie wasz intelekt i wyobraźnia będzie na wagę złota. Dodamy pewne elementy pochodzące z takich klasyków jak Riven, czy Myst.  Będziecie krok po kroku zdobywać wiedzę,  przechodząc na dalsze poziomy wtajemniczenia. Całość stale się rozwija, a my dodajemy i korygujemy nasze pomysły.  Każdy kolejny gracz to nowe mozliwości.  Nie chcemy stać się alfą i omegą wytyczającą kierunek naszej opowieści. Liczymy, że każdy ma chęć tworzenia i kazdy bedzie mógł swoja twórczością się wykazać - w miare chęci i potrzeb. Może między nami znajdą  się pisarze, rysownicy, graficy z pasją. Dobry pomysł jest czasem wart więcej niż wiele godzin żmudnej pracy. Wystarczy tylko chcieć…
W tych paru zdaniach nie można przedstawić całości spraw, które nas zajmują.
Gdzie to się kończy?
Nigdzie. Opowieść to droga bez końca, choć fabuła będzie miała swój początek i koniec. Zakończenie stanie się początkiem nowych wyzwań, i znajdzie się tu miejsce dla nagród i rozwoju postaci. Wytyczymy nowe ścieżki, i natkniemy się na wiele przeszkód, ale  zawsze droga będzie prowadzić nas dalej.
Znacie już nasze plany, więc czekamy na wasze opinie. Zapraszamy do dyskusji.

Jak śpiewał stary Bilbo ruszając w podróż do Rivendel:  „a droga biegnie w przód i wprzód…”
Nie ma na co czekać. Ruszajmy…


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprace ziemne Złotów przewóz osób Piła poxipol wrocław