Age Of Conan RPG

Prawdziwi spadkobiercy Conana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

12.03.2009: Nasze forum założone! Na MITRĘ udało się!!!... 26.03.2009: Formalnie i oficjalnie Bractwo zostaje założone a skromna wieść o tym ruszyła w świat...zaczęło się...

#1 2009-04-06 14:20:44

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Kwestia altów w bractwie

W kwestii altów graczy będących w bractwie mam pewne doświadczenie co do takiej praktyki wyniesionej z EVE. Wielkości korporacji CBC raczej nie osiągniemy z uwagi na ilość graczy rpg na serwerze, niemniej dobrze jest wiedzieć kto odpwiada za dany alt w bractwie , aby było klaraowne z kim rozmawiamy (w EVE zdażało się, że jeden gracz zarzucał 2/3 alty w grze i na forum co robiło zamieszanie). Co do wrzucania altów do bractwa to nie mam żadnych przeciwskazań ale myślę, że każdy alt gracza poinien być przedstwiony i przypisany bez niejasności.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#2 2009-04-06 17:21:34

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Kwestia altów w bractwie

no to oczywista oczywistosc. Ja mam dwie główne postaci i ich imiona widnieja w podpisie każdego mojego postu. Jeżeli ktokolwiek chciałby wprowadzić kolejny charakter to musi to zrobić niejako oficjalnie i w taki sposób aby każdy z nas kojarzył kto kim gra. Oczywiście na naszym forum pozwalamy na jedną tożsamość ale to też oczywistość.

mam postaćzabójcy i myśle aby ją niebawem wprowadzićdo fabuły (jeszcze nie wiem czy do Bractwa). Czekam jednak aż Arek wystartuje ze swoją "grą". Mam zamiar Irfetha wkręcić w ta fabułę ale może pozostanie postacią spoza Bractwa - przyjaciel, czy a'la NPC, czy jeszcze kots...sie zobaczy.
mam jeszcze trzecia postac, którą też zdązyłem polubić ale spokojnie...powoli zwłaszcza że ja malutko gram.


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#3 2009-04-06 17:27:17

Qetu

Bractwo Trzech Słońc

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 228

Re: Kwestia altów w bractwie

dla ciebie oczywistość dla mnie też ale jak ktoś zapyta to mamy zgodne zeznania. Nie każdy rozumuje tak jak my.


What is best in life?- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Offline

 

#4 2009-04-06 17:40:47

Cooba

Bractwo Trzech Słońc

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 144

Re: Kwestia altów w bractwie

yep


Detmeris - Mroczny Templariusz - Bractwo Trzech Słońc

Offline

 

#5 2009-04-06 20:15:52

Klerykus

Bractwo Trzech Słońc

5524283
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 140

Re: Kwestia altów w bractwie

Jeśli chodzi o moją zmianę nazwy ze Skullthrower na Klerykus to właśnie w tym celu to zrobiłem tutaj, by mnie rozpoznawano w grze i na forum pod jednym nickiem. Na szczęście (lub nieszczęście) mamy na razie tylko Morpurgo który jednak skojarzy tą zamianę....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding 201 Hotels in Vasto und Preise aus 200+ zdrowa żywność Warszawa